SZANOWNI PAŃSTWO,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w
4 MISTRZOSTWACH SKAWINY W RATOWNICTWIE PRZEDMEDYCZNYM,
które w tym roku organizowane są pod hasłem:

„ RAZEM BUDUJEMY ŁAŃCUCH PRZEŻYCIA”.

Zawody organizowane są przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina, Pogotowie Ratunkowe im. Siegfrieda Greinera w Skawinie oraz Szkołę Podstawową nr 3.

Zawody skierowane są do uczniów klas gimnazjalnych oraz dodatkowo od tego roku także dla uczniów klas ósmych ze szkół Miasta i Gminy Skawina.

 Zawody odbędą się 31 Maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej oraz w Parku Miejskim w Skawinie.

Jak co roku Uczestnicy zawodów
będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu Ratownictwa Przedmedycznego w teście teoretycznym oraz swoich umiejętności praktycznych w zainscenizowanych scenkach z zakresu ratownictwa przedmedycznego.

Mistrzostwa te mają charakter dydaktyczny i edukacyjny z elementami współzawodnictwa. Zwycięzcy otrzymają  cenne nagrody oraz oficjalny tytuł :
Mistrzów Skawiny
w
Ratownictwie Przedmedycznym 2019 .
 

OFICJALNE WYNIKI - 4 MISTRZOSTW SKAWINY W RATOWNICTWIE PRZEDMEDYCZNYM 2019.pdf

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ, IŻ HONOROWY PATRONAT NAD NASZYMI ZAWODAMI OBJĄŁ :

WOJEWODA MAŁOPOLSKI:
PIOTR ĆWIK

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SKAWINA :
NORBERT RZEPISKO


TAK BYŁO W 31.05.2019... :)

Mamy już oficjalnie - MISTRZÓW SKAWINY W RATOWNICTWIE PRZEDMEDYCZNYM 2019

Poziom był bardzo wysoki a różnice w puntacji minimalne :)

Pierwsze Miejsce - Drużyna CZERWONA - Szkoła Podstawowa w RADZISZOWIE z sumą punktów - 102pkt - ( zgodnie z regulaminem o pierwszym miejscu zadecydowała ilość punktów z testu teoretycznego - 25pkt) - Brawo !!!

Drugie miejsce - Drużyna TURKUSOWA - Szkoła Podstawowa nr. 6 w Skawinie z sumą punktów - 102pkt - ( zgodnie z regulaminem o drugim miejscu zadecydowała ilość punktów z testu teoretycznego - 23pkt) - Brawo !!!

Trzecie miejsce - Drużyna Pomarańczowa - Szkoła podstawowa nr.3 w Skawinie z sumą punktów 99 pkt( test 21pkt) - Brawo !!!

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników za odwagę i za tą Waszą radość w niesienu pomocy drugiemu człowiekowi !!!